unia

CONTINUUM Konrad Janikowski realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

„Uruchomienie działalności handlowo-usługowej o charakterze gastronomicznym i związane z tym dostosowanie i wyposażenie lokalu użytkowego”.

Uzyskane dofinansowanie z Unii Europejskiej pozwoliło na uruchomienie wysokiej jakości restauracji (trattorii-pizzerii), serwującej tradycyjne dania z kuchni włoskiej z pomocą oryginalnych składników sprowadzanych z tego kraju oraz pod okiem doświadczonych szefów kuchni należących do elitarnego stowarzyszenia kucharzy włoskich APN.

Inwestycja prowadzi do poszerzenia (zdywersyfikowania) oferty firmy działającej na rynku IT o działalność handlowo-usługową o charakterze gastronomicznym. Lokalizacja na jednym z największych osiedli w mieście Żory, blisko największych arterii oraz DK 81 zapewni możliwość szybkiego dostarczenia klientom z miasta i okolic, a także turystom wysokiej jakości usług, odpowiednio bogatej i zróżnicowanej oferty.

Projekt zapewnia innowacyjne względem rynku lokalnego podejście do przyrządzania potraw, stosując techniki używane w prestiżowych restauracjach i lokalach specjalizujących się w kuchni Włoskiej – np. tradycyjny wypiek pizzy w piecu opalanym drewnem.

Wartość projektu BRUTTO: 300 139,05 PLN

Wartość projektu NETTO: 244 015,49 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 207 411,89 PLN

www.mapadotacji.gov.pl